Aveflor

2024

logo-zelena-firma-smal Jsme Zelená firma

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje tak svým zaměstnancům bezplatně odevzdat vysloužilá elektrozařízení, baterie a akumulátory. Zároveň je tím bez nutnosti cesty na speciální místo zpětného odběru podporujeme v ekologickém chování a s tím související recyklací, při které se mění odpad na znovu použitelný materiál.
Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn v hlavní budově společnosti. Projekt naší firmě také umožňuje bezplatný svoz a následnou recyklaci velkého elektroodpadu.
Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.
Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém, která se zabývá organizací sběru, tříděním a recyklací vysloužilých elektrozařízení v celé České republice.

Osvědčení, které naše společnost získala zapojením do tohoto projektu si můžete stáhnout zde

Mezinárodní konference Afrika

Březen 2024: Nezahálíme a neustále rozšiřujeme naše obzory a zvažujeme nové možnosti....11.3. jsme se v Praze zúčastnili mezinárodní konference Afrika, kde prezentovala velké příležitosti obchodování s tímto kontinentem řada osobností, v čele s ministrem zdravotnictví z Etiopie nebo zástupcem Africa Health Business z Keni...věříme, že naše výrobky budou brzy pomáhat na dalším místě na světě, kde je třeba...

GROUP PHOTO PRESENTATION- 2024 MARCH 11-PRAGUE

Podpořili jsme soutěž mladý chemik

17. ročník regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR, které pořádá Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích (SPŠCH), zná své vítěze. Ve všech soutěžních kategoriích obsadily první místa základní školy z Pardubického kraje. Chemickému klání dominovala ZŠ Pardubice-Polabiny 3, které se podařilo vyhrát nejen soutěž jednotlivců a učitelů, ale získala i titul nejúspěšnější školy.

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit tuto aktivitu pro mladé a začínající chemiky. Kompletní tiskovou zprávu z této akce si můžete přečíst zde.

Mladý chemik 2024

tz-004tz-003tz-001-1

Výsledková listina: volby Zástupce pro oblast bezpečnosti a ochranu zdraví při práci

8. 1. 2024: Volební komise ve složení pana Martina Jirsy, paní Leony Nezbedové a pana Davida Kuhna, ustavená společným zaměstnavatelem, tj. obchodní společností AVEFLOR, a.s., IČ 642 59 838, se sídlem Budčeves 26, 507 32 Budčeves [dále jen jako „Zaměstnavatel"], v souladu s ust. § 283 odst. 2 zákoníku práce, vyhodnotila výsledky voleb, které proběhly ve dnech 5. 1. a 8. 1. 2024 a konstatovala na základě výsledků, že byla zvolena paní Vladimíra Švorcová Zástupcem pro oblast bezpečnosti a ochranu zdraví při práci. Získala celkem 42 hlasů z celkových 76 platných.
Vysledkovy_protokol
Kontaktujte specialistu
Michaela Entová
Michaela Entová
+420 493 538 559 od 8,00 hodin do 16,00 hodin
Kontaktní formulář
Máte dotaz? Volejte zdarma
800 900 283
Volejte v pracovní dny 8-16 hodin
AVEFLOR, a. s.
Budčeves 26
507 32 Kopidlno
Česká republika
+420 493 551 111
+420 493 551 057 (objednávky)

Kontaktní formulář
Avelor mapa